Haberler Selçuk ATL ve METEM´den Büyük Başarı

Selçuk ATL ve METEM´den Büyük Başarı

MEB Toplam Kalite Yönetimi Taşra Teşkilatı Kalite Yönetimi Uygulamaları Projesi gereği İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen TKY Çalışmaları kapsamında 2012-2013 eğitim-öğretim yılı Ödül Süreci Kapsamında İlçemiz okullarından ATL ve METEM, il genelinde ekip dalında 3. olarak büyük bir başarı göstermiştir.

İlçemiz Okullarından ATL ve METEM, bu yıl 9. su düzenlenen Toplam Kalite Yönetimi Ödül Töreninde Ekip Kategorisinde 3. olarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Taşımalı eğitim kapsamında çevre köylerden gelen öğrencilerin okulda ders dışında boş kalan zamanlarını daha verimli ve etkili olarak değerlendirmeleri amacıyla gerçekleştirilen ve kurum tarafından "PUSULA" ismi verilen proje il genelinde yapılan saha ziyaretleri ve değerlendirme sürecinin akabinde ekip dalında üçüncü olarak ₺ 4.000 ile ödüllendirilmiştir.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özer Baki ŞİMŞEK, "Geçen yıl Halk Eğitimi Merkezi´nin başarısından sonra bu yıl da ATL ve METEM´in gösterdiği başarı, tüm bu çalışmaların tesadüf eseri olmadığını göstermektedir. Bu başarıların diğer okul ve kurumlara da örnek olacağına ve önümüzdeki yıllarda daha da başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Başta ATL ve METEM Müdürü Sedat YEŞİLYAĞCI olmak üzere tüm emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi yürekten kutluyorum ve başarılarının katlanarak devam etmesini diliyorum." dedi.

TKY Ödül TöreniTKY Ödül TöreniTKY Ödül TöreniTKY Ödül TöreniTKY Ödül TöreniTKY Ödül TöreniTKY Ödül TöreniTKY Ödül TöreniTKY Ödül Töreni

 Yayın:21.05.2013 - Güncelleme:03.12.2013 - 08:45 - Görüntülenme:898 - İlgili Birim : Strateji Geliştirme